Firmamız, 1985 yılında Ankara’da alüminyum yağ radyatör yağ soğutucu imalatı üzerine kurulmuş bir firma olup, 22 yıldır iş makineleri ve inşaat makineleri için çeşitli alüminyum hidrolik yağ radyatörleri üretmektedir.

Yağ Soğutucu
İntercooler
Su Radyatörleri
Eşanjör
Roterdar Kazanı
Brazing
Aftercooler
Fan ve Müşür

Misyonumuz

1985 yılında Cemal Doğaner tarafından kurulan Başkent Radyatör, CHR Markası ile dünya çapında “müşteri memnuniyeti” ve “kaliteli ürün-kaliteli hizmet” anlayışı ile hareket ederek, üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri ile iş makinası, kamyon, ağır vasıta yan sanayi yağ soğutucu su radyatör intercooler, aftercooler yedel parça imalatı ile sektördeki faaliyetlerini artan bir ivme ile sürdürmektedir.

Gelişme sürecini planlı ve istikrarlı bir şekilde gerçekleştiren CHR, 2.2200m² kapalı alanı ile sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uzmanlaşmış kadrosuyla siz değerli müşterilerini dünya standartlarıyla buluşturmaktadır.

İş makinası, tır ve otobüs yan sanayisi için yağ soğutucu, su radyatör, intercooler, aftercooler sektöründe dünya lideri markaların geniş ürün yelpazesiyle CHR müşteri Talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz hizmet veren karşılama, satış sonrası hizmet ve ürünleri mümkün olabilen en kısa sürede müşteriye teslimini sağlayabilecek güçlü bir stoğa sahiptir.

Türk Sayasine hizmet etmenin haklı gururunu yaşayan CHR hizmet kalitesinden ve prensiplerinden taviz vermeden, geçmişte olduğu gibi gelecekte de hizmetlerini sürdürecektir.

Saygılarımla…